Ga naar inhoud
Open J Tools

Tariefschema

Een betaalde on-chain actie omvat netwerkkosten voor validators en platformkosten voor J Tools. De app toont de platformkosten vóór ondertekening. Sommige tools zijn gratis.

De twee delen van elke prijs

#de-twee-delen-van-elke-prijs

Wanneer je een betaalde tool gebruikt, betaalt je wallet:

  • De Solana-netwerkkosten. Deze kosten gaan naar het netwerk. Prioriteitskosten kunnen met de drukte variëren. Nieuwe accounts, zoals een mint, kunnen ook een afzonderlijke rent-storting vereisen.
  • De J Tools-platformkosten. Dit zijn de kosten voor de tool, getoond vóór bevestiging. Sommige tarieven worden dynamisch opgehaald; andere staan in code. De partnercommissie wordt uit dit deel betaald.

Lees voor meer uitleg per kostensoort Kosten uitgelegd.

Waar kun je de huidige vergoeding zien?

#waar-kun-je-de-huidige-vergoeding-zien

Vul de tool in. Het kostenoverzicht wordt aangepast aan je invoer en toont ook het totaal voor kosten per wallet, ontvanger of tussenstap, vóór ondertekening.

Vergoedingen per toolscategorie

#vergoedingen-per-toolscategorie

Hieronder staan platformkosten per tool. Sommige tarieven, zoals die van Tokenmaker, Multi Swap en Gebundelde handel, komen uit actuele instellingen. Andere staan in code: onder meer Flitsvolume, Houderbooster, Maker-bot, Bumpbot, Houder Airdrop, Tokens bijmaken, Tokens burnen, Bevriezing van account opheffen, Token staking, Pump.fun Maken & Bundle Kopen, Relay-overdracht, Multi To Multi Relay, Batchverzamelaar, Many to Many en Account sluiten. Claimtools volgen hun eigen beleid. Controleer elke run het bedrag in de app. Ook bij gratis tools kunnen on-chain netwerkkosten gelden.

Token lanceren

ToolPlatformkosten
Tokenmaker0.1 SOL basis, tot 0.35 SOL met add-ons
Token-2022 Creator0.15 SOL basis, tot 0.45 SOL met add-ons
Token Kloon0.1 SOL basis, tot 0.35 SOL met add-ons
Vanity Token (aangepaste CA)0.2 SOL basis, tot 0.35 SOL met add-ons
Pump.fun Maken & Bundle Kopen0.05 SOL basis + kosten per bundlewallet (makerwallet telt niet mee): 0.05 SOL per wallet bij 1–4 wallets, 0.04 SOL bij 5–8 en 0.035 SOL bij 9 of meer (0.61 SOL voor 16 wallets, 0.71 SOL met aangepaste CA)
Pump.fun Maken0.05 SOL basis, tot 0.15 SOL met vanity-CA
StonkFun Maken0.05 SOL basis, 0.15 SOL met een eigen adres (een kant-en-klaar adres of een adres dat in je browser wordt gezocht)
StonkFun Maken & Bundle Kopen0.05 SOL basis + 0.05 SOL per bundlewallet bij 1–4 wallets, 0.04 SOL per wallet bij 5–8 (de makerwallet telt niet mee), plus 0.1 SOL voor een eigen adres: 0.1–0.47 SOL
Bonk.fun Maken0.05 SOL basis, 0.15 SOL met een eigen adres (een kant-en-klaar adres of een adres dat in je browser wordt gezocht)
Bonk.fun Maken & Bundle Kopen0.05 SOL basis + 0.05 SOL per bundlewallet bij 1–4 wallets, 0.04 SOL per wallet bij 5–8 (de makerwallet telt niet mee), plus 0.1 SOL voor een eigen adres: 0.1–0.47 SOL
LaunchLab Maken0.05 SOL basis, 0.15 SOL met een eigen adres (een kant-en-klaar adres of een adres dat in je browser wordt gezocht)
LaunchLab Maken & Bundle Kopen0.05 SOL basis + 0.05 SOL per bundlewallet bij 1–4 wallets, 0.04 SOL per wallet bij 5–8 (de makerwallet telt niet mee), plus 0.1 SOL voor een eigen adres: 0.1–0.47 SOL
Creator-fees claimen (en de pagina’s voor Pump.fun, Bonk.fun en LaunchLab)0.75% van de waarde van elke claim, minimaal één lamport, ingehouden binnen de claim. Een claim waar niets een prijs aan kan geven, betaalt een vast bedrag van 0.001 SOL

Extra opties op creatorschermen hebben aparte kosten, zoals bevoegdheden intrekken of metadata vergrendelen tijdens het aanmaken en een aangepast of vanity-mintadres gebruiken. Je ziet elke optie vóór ondertekening in het overzicht.

Liquiditeitsbeheer

ToolPlatformkosten
Liquiditeitspool maken0.05 tot 0.15 SOL per route: PumpSwap 0.05, Raydium CPMM 0.10, Orca Splash 0.10, Raydium V4 0.12, Meteora DLMM 0.13, Raydium CLMM 0.15, Orca Whirlpool 0.15
Liquiditeit toevoegen/verwijderen0.05 SOL per positie, voor een toevoeging, verwijdering of vergoedingsclaim
Pool maken en kopenWat Liquiditeitspool maken voor het pooltype rekent (PumpSwap 0.05, Meteora DAMM v2 0.08, Orca Splash 0.10, Raydium V4 0.12, Meteora DLMM 0.13, Raydium CLMM 0.15) + kosten per kopende wallet: 0.05 SOL per wallet bij 1–4 wallets, 0.04 SOL per wallet bij 5–8, 0.035 SOL per wallet vanaf 9. Betaald in de bundle door de wallet die de pool opent
Mijn poolsGratis
LP-fees claimen0.75% van de waarde van elke claim, minimaal één lamport, ingehouden binnen de claim. Een claim waar niets een prijs aan kan geven, betaalt een vast bedrag van 0.001 SOL

Token-beheer

ToolPlatformkosten
Metadata bijwerken0.2 SOL
Tokens bijmaken0.1 SOL
Token-2022 Overdrachtskosten verzamelen4% van de verzamelde waarde, minimaal 0.05 SOL, één vergoeding per sweep. Bij een token zonder prijs geldt het minimum van 0.05 SOL
Tokens burnenGratis
Mint-bevoegdheid intrekken0.1 SOL
Freeze-bevoegdheid intrekken0.1 SOL
Updatebevoegdheid intrekken0.1 SOL
Onveranderlijk maken0.2 SOL
Account bevriezen0.01 SOL per batchrun (niet per account)
Bevriezing van account opheffen0.01 SOL per batchrun (niet per account)
Token staking1 SOL om een pool te openen. Elke beloningsstorting (het eerste budget, elke aanvulling en elk toegevoegd beloningstoken) kost 1% van de waarde in SOL, of een vast bedrag van 0.05 SOL als het token geen marktprijs heeft. 0.005 SOL per stake, 0.01 SOL per opgehaalde positie, opnemen gratis. Streamflow rekent een eigen vergoeding in het beloningstoken, zichtbaar voordat je ondertekent: van elke dagelijkse uitkering in een gedeelde pool, bovenop het budget in een pool met dezelfde rente

Handel en Bundle

ToolPlatformkosten
Swap0.8% van het swapbedrag, afgetrokken van het bedrag dat je ruilt (niet erbovenop toegevoegd)
Multi Swap0.0035 SOL per wallettransactie
Gebundelde handel0.0035 SOL per wallet, binnen de eigen transacties van de bundle en alleen als de bundle wordt uitgevoerd

Groei en marketing

ToolPlatformkosten
Flitsvolume0.2% van koop- en verkoopvolume samen, minimaal 0.0005 SOL. Een mislukte transactie heeft geen platformkosten
Houderbooster0.001 SOL per bereikte houder. Kosten voor niet bereikte houders worden terugbetaald
Maker-bot0.025 SOL per 100 makers (0.00025 SOL per maker), alleen voor bevestigde makers
Bumpbot0.1 SOL per 1.000 bumps (0.0001 SOL per bump), alleen voor bevestigde bumps

Wallets en transfers

ToolPlatformkosten
Wallet-generatorGratis
Vanity Wallet-generatorGratis
Multi Sender0.001 SOL per ontvanger
Houder Airdrop0.001 SOL per ontvangende wallet. De eerste verzending heeft een minimum van 50 wallets (0.05 SOL); dat geldt niet opnieuw bij een retry
Many to Many0.001 SOL per overdracht
Batchverzamelaar0.001 SOL per bronwallet
Relay-overdracht0.00023 SOL per hop
Multi To Multi Relay0.00023 SOL per relaishop

Relay-overdracht en Multi To Multi Relay trekken per stap kosten af van de doorgestuurde SOL. De bestemming ontvangt daardoor minder. Bij een SPL-relay blijft het tokenbedrag intact; de kosten komen uit de SOL die de tool naar elke tussenwallet stuurt.

Hulpprogramma’s

ToolPlatformkosten
HoudermomentopnameGratis
WSOL-wrapperGratis
Account sluiten5% van de rent die elke gesloten rekening retourneert; in de modus Overtollig rentdeposito opnemen 5% van het opgenomen overschot
Claimcentrum0.75–4% van wat elke claim verplaatst: 0.75% op een creator- of LP-claim (een vast bedrag van 0.001 SOL als niets erin een prijs heeft), 4% op een Token-2022-tax-sweep (minimaal 0.05 SOL), dezelfde tarieven als de afzonderlijke claimtools. Scannen is gratis; rent terughalen gaat via Account sluiten
Wallet ScopeGratis saldo-overzicht. Uitgebreide PnL: 5 gratis controles per dag, daarna creditpakketten van 0.12 SOL per 100
J MapGratis
Devnet FaucetGratis

Hoe de platformkosten verband houden met verwijzingen

#hoe-de-platformkosten-verband-houden-met-verwijzingen

Als je via de verwijzingslink van een partner bent aangekomen, verdient die partner een deel van de platformkosten op je betaalde transacties. Nooit netwerkkosten, en nooit extra kosten bovenop wat je al ziet. Je kosten zijn hoe dan ook hetzelfde. Het aandeel komt uit de platformkosten die J Tools int.

Bij Swap telt de verwijzingscommissie alleen als je met SOL betaalt. Betaal je met een token, dan wordt 0.8% in dat token ingehouden, maar dit bedrag wordt niet als partnercommissie geboekt.

Als je dat deel zelf wilt verdienen, zie dan de Partnerprogramma.

Gerelateerde pagina’s

#gerelateerde-paginas